E martë, 29-09-2020, 08:05:10
KUMANOVA
Mirë se vini $vizitorë$ | RSS
Kryesor $EMRI_MODULIT$ Regjistrohu Kyquni
Mirë se vini Vizitorë
Profili im
             
 
Nofka:
Pasword:
Ruaj
 





                 TV SHQIP SHKARKO NE PC

Vizion+ Tv Vizion+ Tv
Vizion+ Tv
(Played: 4,113 times)
Alsat Live Alsat Tv
Alsat Tv
(Played: 3,187 times)
Klan Tv Klan Tv
Tv Klan Live
(Played: 5,272 times)
Koha Tv Koha Tv
Tv Koha Kosova
(Played: 5,095 times)
Besa Tv Besa Tv
Tv Besa Kosove
(Played: 2,352 times)
Top Channel LIVE Top Channel LIVE
top-channel
(Played: 8,896 times)
Tv Koha TV Koha
Tv Koha Shqip
(Played: 5,408 times)
TV Opinion TV Opinion
TV Opinion
(Played: 1,870 times)
Tv Rrokum - Live Tv Rrokum - Live
Tv Rrokum Live 24
(Played: 2,639 times)
RTK Tv RTK Tv
RTK Live
(Played: 7,689 times)
BBF Tv BBF TV
BBF Tv Live
(Played: 4,002 times)
Neser Tv Neser Tv
Neser Tv Digitalb
(Played: 2,512 times)
On Tv On Tv
On Tv Vetem Muzike
(Played: 7,689 times)
Tvsh Tvsh
Televizioni Shqiptar
(Played: 4,002 times)
Ziko Tv Ziko Tv
Vetem Muzike Shqiptare
(Played: 2,512 times)
Mediasa Tv Mediasat Tv
MediasatTv Digitalb
(Played: 7,689 times)
Tvsh Tema Tv
Televizioni Shqiptar
(Played: 4,002 times)
Kanal Bosh Kanal Bosh
Kanal Bosh
(Played: 2,512 times)






Shikimi i kanaleve behet me Internet Explore..Dhe duhet te Shkarkoni VLC Player Kliko ketu Poshte

                                                        Shkarko VLC Player

 

 


Kërko në webfaqe









«  Shtator 2020  »
Hë.Mar.Mer.Enj.Pre.Shtu.Die.
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930


Wetter Widget


ShqiponjaShqiponjaShqiponja       



RadioRadio


RTK WebTV

LAJMET E MËNGJESIT 9:30


LAJMET INFO 17:00


LAJMET QENDRORE 19:30


FAMILJA MODERNE 20:10


KAFENEJA JONË 20:10

OXYGEN SHOW 21:00

PARROTLLA 21:00


JETA NË KOSOVË 20:30


SUBVENCION 21:30



PC - SOFTWARE

dvbmagic

majorgeeks

magnus

magnus

computerbild

askvg

chip

winfuture

pc-magazin

com-magazin




Mundësuar nga:Kumanovari© 2020